PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pepa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Pepa se nachází v centru rekreační obce v chráněné oblasti Jeseníků pod Pradědem, nedaleko lázeňského městečka Karlova Studánka (6km). V rámci pobytu je možné zde využít saunu, bazén, půjčovnu lyží, ruské kuželky, stolní tenis, vnitřní fitness, grilovací ohniště s pergolou, dětské hřiště, petanque 15x4m, kryté venkovní posezení, travnaté volejbalové hřiště, posilovnu, biotop 130m2. V zimním období možno navštívit SKI areál Kopřivná, Karlov, Myšák do 2 km - skiareál Čertova hora do 3 km
Vybavení a služby
Pokoje mají vlastní, nově zrekonstruované sociální zařízení. Ubytování je ve čtyřlůžkových, třílůžkovém a pětilůžkovém pokoji. Celkový počet lůžek: 24 + 1 dětská přistýlka (pro školy 30 lůžek). TV za poplatek. Je možnost využít stravovací a ubytovací kapacitu pro zajištění rodinných akcí, školení, apod. s ubytováním za výhodné ceny. Možnost přípravy a ohřevu stravy v kompletně vybavených kuchyňkách. Stravování pro lyžařské kurzy, školy v přírodě a ostatní větší skupiny je zajištěno celodenně přímo v penzionu v nové kuchyni a je v souladu s Vyhláškou č.137/2004 o hygienických požadavcích. V případě potřeby stravování je restaurace vzdálena 150m.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malá Morávka patří k vyhledávaným rekreačním střediskům, zvláště pro své zachovalé životní prostředí a blízkost k nejvyššímu vrcholu Jeseníků - Pradědu (11km). Je zde velký výběr cyklostezek a turistických cest po hřebenech Jeseníků. Výlety podél vodopádů Bílé Opavy. Koupání ve vlastním zahradním bazénu. Možnost využití sedačkových lanovek Ski Karlov a areálu Kopřivná délka její sjezdovky 1350m. Vzdálenost od penzionu 2km. Celoročně můžete navštívit aquapark v Bruntále a bazénový komplex v lázních Karlova Studánka, kde je možné využít bazén s teplou vodou 32-34 stupňů; vodoléčebné atrakce - šíjové masážní chrliče, stěnové trysky, whirpool, perličková lehátka a lavice, dnová vřídla, šampaňské perličky, finskou saunu, solnou páru, tepidárium.